Зміст

  1. Прості поради щодо вивчення правил дорожнього руху
  2. Яку схему навчання вибрати
  3. Як швидко запам’ятати дорожні знаки
  4. Наскільки важлива практика щодо правил дорожнього руху
  5. Практичні поради для складання іспиту

Прості поради щодо вивчення правил дорожнього руху

Якщо ви хочете мати свій автомобіль або мотоцикл, і не просто милуватися ним у гаражі, а використовувати, то вам обов’язково потрібні уроки водіння в Одесі. Тому що, тільки пройшовши навчання в автошколі, можна отримати права і законно користуватися своїм транспортом. Але справа також не просто у наявності прав. А ще й у тому, що потрібно не просто здобути права, а вміти добре їздити. Почуватися впевнено за кермом, швидко реагувати та ідеально знати правила дорожнього руху.
Тому багато, звичайно, залежить від вибору автошколи. І в нашій автошколі ви знайдете найкращих інструкторів та повну відповідність стандартам навчання від Міністерства освіти. Але також величезну роль у тому, яким водієм буде студент автошколи, грає і те, як сам учень ставиться до процесу навчання, скільки сил докладатиме і чи старанно вивчатиме правила дорожнього руху.
Загалом можна сказати, що правила дорожнього руху – це основа водіння. Саме ПДР регулюють процеси, що відбуваються на дорозі, і забезпечують взаємодію різних учасників дорожнього руху.

Яку схему навчання вибрати

Навчання в автошколі завжди відбувається у два етапи. Це теорія та практика водіння. І починається навчання з теоретичної частини, де студенти серед усього іншого вивчають правила дорожнього руху та те, як вони застосовуються на дорозі у різних ситуаціях. Після вивчення теоретичної частини студенти складають іспит з правил дорожнього руху і після цього допускаються до подальшого навчання практики водіння.
І іспиту з ПДР боїться безліч студентів. Вони бояться того, що не зможуть вивчити правила дорожнього руху і не складуть тест з них. Тому багато хто починає вивчати правила вдома, хоче вивчити ПДР онлайн або шукають різні навчальні відео.
З чого почати вивчати ПДР? Насправді є багато різних програм і способів як вивчити ПДР вдома. Це можуть бути і додатки, і відео, і різні картки і картинки, схеми, що пояснюють застосування тієї чи іншої ситуації та потрібного правила. Правила дорожнього руху можна купити у вигляді книги або брошури, якщо вам приємніше читати паперові видання, або завантажити в цифровому форматі. Онлайн навіть є різні тести, які допомагають готуватися до іспиту в автошколі, а не лише навчати правил дорожнього руху.
Тому вибирайте спосіб навчання в залежності від тієї форми, як вам краще засвоювати матеріал. Тільки не потрібно просто заучувати правила дорожнього руху. Це найгірший варіант, який згодом, хоч ви і складете іспит, може завдати вам шкоди, коли ви будете на дорозі.
Найкраще не просто вчити ПДР, а намагатися їх зрозуміти. Коли якесь правило застосовується і чому. Якщо ви виявите собі закономірність і логічні ланцюжки між ситуацією і потрібним правилом, то ви зможете їх легко запам’ятати, а також легко застосовувати під час їзди за кермом і не порушувати правила дорожнього руху.

Як швидко запам’ятати дорожні знаки

Нерідко у студентів автошколи виникає проблема вивчення дорожніх знаків. Їх досить багато. І коли вперше бачиш таблицю дорожніх знаків можна легко розгубитися, оскільки вони схожі та відрізняються лише незначними, на перший погляд, деталями.
Тому краще спочатку розділити для себе дорожні знаки на групи. Наприклад, відокремити заборонні дорожні знаки від приписувальних, або почати вивчати знаки залежно від їхньої форми. Так дорожні знаки легше запам’ятати. А також звертайте на них увагу, коли гуляєте вулицею та подивіться, як поводяться учасники дорожнього руху відповідно до цих знаків.

 

Наскільки важлива практика щодо правил дорожнього руху

Без практики зрозуміти суть, а значить вивчити ПДР та навчитися їх застосовувати під час їзди за кермом, неможливо. Практика водіння потрібна обов’язково. І водити треба вдумливо, відзначаючи дорожні знаки та ситуації, коли стає актуальним те чи інше правило дорожнього руху.
Але є один нюанс. Часто студенти автошколи не розслабляються при інструкторі і поводяться так, наче вони вже на іспиті. Вони бояться ще раз щось запитати, уточнити чи показати, що чогось не знають. І це неправильний шлях. Він не сприяє тому, щоб ви змогли вивчити ПДР швидко і навчитися добре керувати.
Не бійтеся запитувати та розбирайте незрозумілі ситуації на дорозі з інструктором. Так ви краще все запам’ятаєте та зможете зрозуміти логіку водіння. І надалі вам буде легше. І звичайно ж практикуйтеся якнайбільше у водінні, щоб ви вже не замислюючись правильно реагували в тому чи іншому випадку. І почувалися за кермом впевнено!

 

Практичні поради для складання іспиту

Попри те, що на іспиті з теорії водіння дозволено перездачу, студентів автошкіл звичайно ж цікавить, як швидко здати ПДР. Якщо ви прийшли до нас на навчання, то можете вже не хвилюватися, адже в нашій автошколі дуже докладно та структуровано подається вся необхідна інформація програми та скласти іспит з ПДР буде легко. І ось вам кілька порад:

  1. Головне, не панікуйте. У вас вдасться скласти іспит!
  2. Вивчайте правила дорожнього руху вдумливо, і будуйте логічні ланцюжки, щоб побачити закономірність дій під час водіння.
  3. Зрозумійте, що ви не зможете просто завчити всі квитки та відповісти на автоматі. Тому навіть не витрачайте на це час.
  4. Звертайте увагу на те, що відбувається на дорозі, коли просто гуляєте містом. Тож вам буде легше зорієнтуватися на питаннях іспиту.
  5. Перед складання іспиту спробуйте написати шпаргалки. Але не щоб взяти їх із собою, а щоб краще запам’ятати інформацію.

 

© 2022 autoshkola.od.ua

КОНТАКТИ

Одеса, вул. Генуезька 24Б, офіс 609

+38 (096) 129-19-99

Пн.-Пт.: 11:00 – 19:00,
Сб.: 11:00 – 14:00