Тести ПДР онлайн

Подати заявку на курси водіння

Отримуйте додаткову знижку -200 грн. на навчання!

Навчання правил дорожнього руху онлайн

Наявність власного транспорту істотно спрощує, а в чомусь навіть і покращує, наше життя. Відкриваються нові можливості, грані, перспективи. Можна не тільки якісніше проводити свій час, встигати більше побутових питань і планувати цікавіші та незвичніші поїздки і подорожі, а й кардинально змінити життя, змінивши роботу, переїхавши за кордон, відкривши бізнес або обійнявши нову посаду. Тому немає такої людини, яка б заперечувала корисність наявності водійських прав і особистого транспорту. І практичні та амбітні люди часто з підліткового віку мріють про це. Але, на жаль, не у всіх є на це час і можливості. Тому у нас є для вас чудова новина! Автошкола Одеса пропонує вам можливість пройти онлайн уроки автошколи і отримати права потрібної вам категорії. Це дуже зручна і вигідна можливість нарешті досягти бажаної мети, навіть якщо у вас дуже щільний графік або ж просто немає можливості їздити на заняття в автошколу!

Особливості навчання в автошколі онлайн

Онлайн курс автошколи доступний для всіх студентів, які мають дозвіл від медкомісії на керування транспортними засобами та підходять за віковим бар’єром. Як відбувається навчання онлайн? Спочатку вивчається теорія онлайн в автошколі. Після завершення теоретичного курсу студенти складають іспит у вигляді тестування. У разі успішного проходження іспиту, студент допускається до практичних занять. Вони обов’язково вивчаються особисто. Онлайн курси водіння пройти повністю не можна. Адже ви повинні навчитися керувати автомобілем або мотоциклом, здійснювати маневри, відчувати транспорт тощо.  Тому практична частина навчання онлайн в автошколі недоступна. Вона вивчається з інструктором на автодромі, а потім і на міських дорогах. І по завершенню навчання ви складаєте іспит у МРЕВ і отримуєте права, підтвердивши отримані знання та вміння.

Чому варто вивчати правила дорожнього руху онлайн

Навчання правил дорожнього руху є найбільш зручним і ефективним способом отримання необхідних знань для безпечного водіння на дорогах, якщо у вас не вистачає часу на автошколу. Краще навчатися онлайн, ніж пропускати заняття офлайн. А до того ж є й маса інших переваг онлайн курси автошколи.
  1. Гнучкість розкладу. Навчання онлайн дозволяє учням вільно планувати свій час. Ви можете вчитися у зручний для вас час і місці.
  2. Доступність. Онлайн-курси з правил дорожнього руху в будь-якому місці, де є доступ до інтернету. Це означає, що ви можете отримати якісне навчання незалежно від того, де ви живете або перебуваєте в даний момент.
  3. Економія. Навчання в автошколі онлайн часто коштує дешевше, оскільки знижуються витрати автошколи на підготовку водіїв.
  4. Інтерактивність. Багато онлайн-курсів з правил дорожнього руху застосовують інтерактивний підхід до навчання. Це означає, що ви можете спілкуватися з іншими студентами та викладачами, обмінюватися досвідом і ставити запитання, що підвищує сприйнятливість до матеріалу.
  5. Зручність. Навчання онлайн в автошколі також зручне в плані того, що ви можете вивчати матеріал у власному темпі. Ви можете повторити матеріал, якщо не зрозуміли, щось перший раз, і переглянути заняття в міру необхідності.

Як записатися в онлайн автошколу

На нашому сайті доступний запис на навчання в автошколу онлайн. Зробити це зовсім не важко. Зв’яжіться з нашими менеджерами за контактними телефонами на сайті, або ж залиште заявку на навчання, і тоді наші співробітники самі зв’яжуться з вами. У них ви зможете уточнити всі питання, що вас цікавлять, щодо початку і процесу навчання онлайн в автошколі.

Чому варто вибрати нашу автошколу для онлайн навчання

Наша автошкола є однією з найкращих в Одесі. Випускники автошколи практично всі складають іспит на права з першого разу. І це найкраще демонструє рівень підготовки учнів у нашій автошколі. Ми величезну увагу приділяємо технічному процесу і найкращій реалізації програми навчання, адже для правильного і швидкого засвоєння матеріалу дуже важливо використовувати різні методи навчання. Що ми і застосовуємо у своїй діяльності. Різні методики подачі матеріалу, наочні матеріали та великий досвід інструкторів нашої автошколи, які охоче діляться ним зі своїми студентами, дають змогу всім якісно і глибоко засвоювати матеріал. Але ж у кожної людини свої особливості сприйняття інформації. І такий підхід дозволяє всім студентам успішно навчатися водінню. Наша програма навчання ідеально відповідає вимогам Міністерства. Ми не урізаємо години занять і не викидаємо з програми різні суміжні або другорядні теми. Тому що на дорозі немає неважливих моментів. Адже всі ці нюанси гарантують надалі безпеку і збереження життя і здоров’я наших учнів під час їзди. І всі ці принципи ми перенесли і реалізували в онлайн курс автошколи. Який дає змогу вам навчатися в зручному і комфортному форматі без втрат у набутих знаннях. Тому сміливо записуйтеся на навчання в автошколі онлайн, якщо хочете стати впевненим і безпечним водієм!
для зв’язку з нами:
Одеса, вул. Генуезька 24Б, офіс 609 +38 (096) 129-19-99 Пн.-Пт.: 11:00 – 19:00, Сб.: 11:00 – 14:00